Atribuită Cumpărare directă

HARTIE IGIENICA 10 BUC/BAX 15bax*8.40lei,ROLA HARTIE 100M 10buc*7.98lei,SAPUN LICHID 500ml 12buc*4.20lei,DOMESTOS 5buc*6.30lei,SOLUTIE GEAM CLIN 4buc*5.46lei HARTIE TORK 12buc*22.69lei,MOP 250g 5buc*4.20lei,PRONTO SPRAY 2buc*12.18lei,SACI 35L 6buc*3.36lei,ASEVI 1L 2buc*10.92lei,LAVETE UNIVERSALE 3buc*4.62lei,ODORIZANT WC BREF 4buc*5.04lei,FARAS CU COADA 1buc*10.08lei,PONS PICATURI 2buc*15.13lei,SPRAY KILTOK 1buc*9.24lei

Număr anunț
DA26316959
Autoritate contractantă
COMUNA SALATRUCEL (CUI 2541665)
Furnizor / câștigător
INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
752,94 RON
Valoare atribuită
752,94 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

752,94 RON

din 752,94 RON estimat