Atribuită
Cumpărare directă
CAPETE S/D PLINTA SMART 5102 MOLID 2/S,IMBINARE PLINTA SMART 5102 MOLID 2/SET,COLT EXT PLINTA SMART 5102 MOLID 2/SET,COLT INT PLINTA SMART 5102 MOLID 2/SET,DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc,FOLIE PEE 2,5MM 25 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF),FOLIE PEE 2,5MM 16 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF),PLINTA SMART FLEX 5102 MOLID 2,5 ML,DANKE D.INT ALB PERETII RESPIRA 15L+A4L,GLET CERESIT CT 126 5 KG,GRATAR ZUGRAVIT PVC 255x285 MM GR-265,TRAFALET MULTICOL FATADA 250X95 H02-0811,PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 80 MM,BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX50M,PARCHET FP163 8MM CL 31 SUNNY OAK,PARCHET FP163 8MM CL 31 SUNNY OAK
- Număr anunț
- DA26324538
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BACAU (CUI 4187255)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44112240-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.305,02 RON
- Valoare atribuită
- 1.305,02 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.