Atribuită
Cumpărare directă
COS CU PEDALA 27 BUC* 21.84 LEI TALPITE AUTOADEZIVE 25 SET * 8.4 LEI AFIS A4 60 BUC* 3.36 LEI DOZATOR DEZINFECTANT 500 ML 22 BUC* 12.60 LEI DEZINFECATNT SUPRAFETE BIONET 1 L 4 BUC* 90.75 LEI DEZINFECATNT MAINI 10 L 5 BUC*239.49 LEI COVOR DEZINFECTANT +TAVA .
- Număr anunț
- DA26313770
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU (CUI 29374143)
- Furnizor / câștigător
- ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.032,20 RON
- Valoare atribuită
- 3.032,20 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.