Atribuită Cumpărare directă

set 20 perne poveste

Număr anunț
DA26316964
Autoritate contractantă
G.P.P. SCUFITA ROSIE (CUI 29073990)
Furnizor / câștigător
FURNISSA SRL (CUI 24089030)
Cod CPV
39161000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.015,84 RON
Valoare atribuită
4.015,84 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.015,84 RON

din 4.015,84 RON estimat