Atribuită Cumpărare directă

INCHIRIERE BULDOEXCAVATOR CU OPERATOR PENTRU LUCRARI EFECTUATE DE B.G.C IN REGIM PROPRIU IN ORASUL ORAVITA SI SATELE APARTINATOARE , INTRETINERE STRAZI , PARCARI ,ALEI , RAURI

Număr anunț
DA26323878
Autoritate contractantă
BIROUL DE GOSPODARIRE COMUNALA ORAVITA (CUI 3227149)
Furnizor / câștigător
DAS HERAC TRANS S.R.L. (CUI 22394828)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat