Atribuită
Cumpărare directă
30 dozatoare inox 6 x 5 l Domestos 5 x 5 L dezinfectant suprafete fara clor aviz M.S. 5 x 10 L degresant suprafete cu miros floral 15 x 1 L dezinfectant maini 10 xcutii tablete cloramina 15 x spray dezinfectant Dettol 20 x Domestos 750 ml 20 L clor 12 x dozator hartie igienica 11 x dispenser prosoape z 40 pachete hartie z 5 bax-uri hartie igienica 20 x saci menajeri 60 l 8 x cos cu capac batant si pedala 20 x saci 35 l 25 x solutie parchet 10 buc lavete 10 x mop 250 gr 5 x 5 l detergent geamuri 10 x cutii masti 50 buc/cutia 20 x detartrant Nufar
- Număr anunț
- DA26316744
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Virgil Iovanas" Sofronea (CUI 29051355)
- Furnizor / câștigător
- WELL PROFESIONAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 42172516)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.824 RON
- Valoare atribuită
- 8.824 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.