Atribuită Cumpărare directă

Servicii de exploatre forestieră (doborât material lemnos și tras în rampă la drum auto). Cantitatea de material lemnos ce urmează a fi exploatată este de 125 mc, conform APV nr. 1674483 din 25.08.2020

Număr anunț
DA26317793
Autoritate contractantă
Comuna Plopis (CUI 4291956)
Furnizor / câștigător
POTHORA AGROFOREST S.R.L. (CUI 42338172)
Cod CPV
77211100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.375 RON
Valoare atribuită
9.375 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.375 RON

din 9.375 RON estimat