Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE:- 1 93126 PROSOP NATUR ZZ250/1 #2000000267722 buc 20 4.958 5.9 118.0004 2 POLIWIX PAR2L POLIWIX PARCHET 2L SANO #7290005423833 #7290013268839 #7290102992102 buc 1 18.4034 21.9001 21.9001 3 5946039002620 PROMAX GRESIE FAIANTA 1.5L#5946039002620 #5946039004419 #5946039006680 #5946039001258 #5946039004433 #5946039001593 #5946039001265 buc 1 10.5042 12.5 12.5 4 56030 NUFAR DETARTRANT CLASIC 800ML-56030 #5946035073006 buc 2 7.479 8.9 17.8 5 BREFAUCALYPTUS BREF POWER AKTIV EUCALYPTUS 53G #9000100889438 #9000100956048 buc 6 5.0336 5.99 35.9399 6 SACIMENSOFFY60L SACI MENAJ SOFFY 60L-10BUC #6425146001010 buc 6 2.437 2.9 17.4002 7 516122 LAVETA INTRETINUT BORD PREVENT #5997074516122 buc 1 8.3193 9.9 9.9 8 06362 HARTIE IG.ZEWA JASMINE 3STR.8ROLA #9011111035783 #7322541171753 buc 3 12.1849 14.5 43.5001 9 APH50 APH50 AERISITOR #8594045930856 buc 1 14.2017 16.9 16.9 10 23203 REZERVA MOP BUMBAC 160 GR #6420631232030 #6426109000033 #6426055050007 buc 3 2.9412 3.5 10.5001 11 CLASSIC300+100M PRONTO SPRAY CLASSIC 300+100ML #8412400021394 #5000204674088 #5000204822861 #5000204922318 #5000204922349 buc 3 13.3613 15.8999 47.6998 12 PROSOPMAXI25X21 PROSOP MAXI ROLETO 25X21CM 1000 FOI 2 STRATURI #6426495951100 buc 1 33.5294 39.9 39.9 13 ACSL0400 AROMA SAPUN LICHID 500ML(400G) #3800013525388 #3800013525180 #3800013525289 #3800013521496 #3800013521595 #3800013521694 buc 3 5.4622 6.5

Număr anunț
DA26326465
Autoritate contractantă
COMUNA GLODENI (PRIMARIA GLODENI) (CUI 4322734)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
345,75 RON
Valoare atribuită
345,75 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

345,75 RON

din 345,75 RON estimat