Atribuită Cumpărare directă

Scaun directorial OFF 418 este o alegere ideala pentru a mentine o pozitie cat mai corecta la birou si pentru a evita durerile de spate, umar sau gat. Modelul prezentat este unul impunator, ce se remarca prin detaliile si functiile sale. Pentru fabricarea tapiteriei scaunului s-a folosit piele artificiala (ecologica), iar pentru celelalte componente otelul cromat. Printre atuuri enumeram: - functia de recliner (rabatare pana la 135 grade), ce ofera relaxare; - suportul de picioare extensibil completeaza confortul total pe care-l ofera scaunul directorial OFF 418; - functia de pivotare 360 grade; - functia de ridicare/coborare. - pernele suplimentare atasate spatarului si sezutului cu design modern; - bratele tapitate cu piele ecologica. Scaunul are o inaltime totala cuprinsa intre 111 si 119 cm, iar limitele de 49~57 cm reprezinta dimensiunile intre care se poate regla sezutul. Lungimea maxima pe care o poate atinge scaunului rabatat este de 105 cm, iar rabatat si extins cu suportul de picioare atinge lungimea de 143 cm. Greutate maxima admisa: 100 kg. Culoare MARO

Număr anunț
DA26334676
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
Furnizor / câștigător
XACT CONSULTING SRL (CUI 15507118)
Cod CPV
39112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.530 RON
Valoare atribuită
4.530 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.530 RON

din 4.530 RON estimat