Atribuită Cumpărare directă

coaste afumate 7x17.8, crenwursti 8x18, cabanos 14x21.7, kaizer 8x26.3, toba 4x15.9, salam taranesc 12x17.3, pastrama 8x25.00

Număr anunț
DA26321241
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.254 RON
Valoare atribuită
1.254 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.254 RON

din 1.254 RON estimat