Atribuită
Cumpărare directă
Denumire MA Cant. -------------------------- -- ------- AMBULEX MAN.NIT.NEGRE L 1 BU 1 AMBULEX MANUSI NIT.ALB.L. BU 3 AMBULEX MANUSI NIT.ALB.M. BU 1 JASOL SAPUN LICHID 5L BU 1 ALUFIX SACI MENAJ 150L 10 BU 3 FINO SACI MENAJERI 35L 10 BU 5 FINO SACI MENAJERI 60L 60 BU 2 ROM/PAPELY M.JU.H.IG.2STR BU 3 FINE TO.PROS.PLIAT V 1ST BU 3 MOTOTOL/PAPELY ROL.PROF2S BU 2 DOMESTOS PROF.PINE DEZ. 5 RE 3 DORA ALC.SANIT.70% 500ML BU 1 HYGIENIUM SOLUTIE DEZINF. BU 1 TPS GEL IGIENIZ.MAINI ALC BU 10 PERIND COADA LEMN 1,2M BU 2 COADA LEMN FILET 1,1M FI= BU 2 TPS REZ.MOP BUMB.XXL 250G SE 4 MOMENT BANDA AUTOADEZIVA BU 2 OTI GALEATA OVALA 15L+STO SE 4
- Număr anunț
- DA26304375
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA REMETEA MARE (CUI 29138410)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.715,15 RON
- Valoare atribuită
- 1.715,15 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.