Atribuită Cumpărare directă

0.5L MONA ALCOOL SANITAR 70% - 6 bax * 32,40 2L ARO CLOR CLASIC - 20 buc * 2,57 lei buc

Număr anunț
DA26295718
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA CENTRALA UNIVERSITARA M EMINESCU IASI (CUI 4540836)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245,80 RON
Valoare atribuită
245,80 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245,80 RON

din 245,80 RON estimat