Atribuită
Cumpărare directă
Dozator săpun lichid Limpio SD40 Caracteristici: Vizor nivel Plastic ABS alb Capacitate: 400 ml Dozaj: 1 ml - 1.5 ml Dimensiune: 6 cm x 8 cm x 21 cm Greutate: 350 g Sistem antivandalism Durată medie de viață: 5 ani Închidere cu cheiță Pret cu TVA - 96 lei
- Număr anunț
- DA26401326
- Autoritate contractantă
- Gradinita de Copii Nr.236 (CUI 4340218)
- Furnizor / câștigător
- NISI CONCEPT SRL (CUI 28076467)
- Cod CPV
- 39831700-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.016,75 RON
- Valoare atribuită
- 2.016,75 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.