Atribuită Cumpărare directă

Pipa tip Guedel marime 4 -50 buc, Pipa tip Guedel marime 5 - 50 buc, Pipa tip Guedel marime 6 - 50 buc.

Număr anunț
DA26400616
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
343,50 RON
Valoare atribuită
343,50 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

343,50 RON

din 343,50 RON estimat