Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE INTRETINERE: GEL ANTIBACTERIAL SI DEZINFECTANT 1000ML 20 74.79 2 MASTI TIP CHIRUGICAL 3 PLIURI 3 STR 15 31.51 3 COVOR INTRARE BACODA 60*80 6 48.74 4 DOMESTOS 1L PINE 12 11.34 5 SAPUN LICHID 1L 25 8.24 6 MP PROSOP PROFESIONAL 100M 20 10.50 7 HARTIE IGIENICA PERFEX 3 ROLE 3 STR 150 0.84 8 MANUSI LATEX PUDRATE 100 BUC/CUT 6 71.43 9 TERMOMETRU CU INFRAROSU BERRCOM JXB-175 1 242.86

Număr anunț
DA26342044
Autoritate contractantă
COMUNA PODURI (CONSILIUL LOCAL PODURI) (CUI 4278183)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.610,50 RON
Valoare atribuită
3.610,50 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.610,50 RON

din 3.610,50 RON estimat