Atribuită Cumpărare directă

TREPIEDE PT TERMOSCANNERE

Număr anunț
DA26343919
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC RUSCOVA (CUI 23039867)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
Cod CPV
37321700-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,59 RON
Valoare atribuită
147,59 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,59 RON

din 147,59 RON estimat