Atribuită Cumpărare directă

1. Pilon aluminiu, structură 4 puncte, 4 m - 1 buc.

Număr anunț
DA26344604
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta ,,Oltul" al judetului Harghita (CUI 4245690)
Furnizor / câștigător
UNGHENI TRANS INTERN SRL (CUI 10283044)
Cod CPV
44212223-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.968 RON
Valoare atribuită
1.968 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.968 RON

din 1.968 RON estimat