Atribuită Cumpărare directă

Lucrari manopera executie retele de canalizare cu conducta diametru 250mm, adancime de la 1,5 la 3 m cu strat de nisip si camine de vizitare din50 in 50 m, in spatii inguste, cu sapatura manuala,transportat surplus de pamant rezultat si ramas din excavatie

Număr anunț
DA26412051
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
URSU CATALIN (CUI 30513067)
Cod CPV
45332300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.270 RON
Valoare atribuită
60.270 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.270 RON

din 60.270 RON estimat