Atribuită Cumpărare directă

Unitate cilindru( drum unit) pentru Xerox WorkCentre 5019/5021 - 80.000 pag (013R00670)

Număr anunț
DA26335442
Autoritate contractantă
Comuna Siretel (CUI 4541386)
Furnizor / câștigător
ANDONET TOTAL SRL (CUI 15771488)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
742,86 RON
Valoare atribuită
742,86 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

742,86 RON

din 742,86 RON estimat