Atribuită
Cumpărare directă
Materiale pt. alegeri: termometru scaner cu infrarosu 3 buc dezinfectant maini 750 ml manusi uf 2 cutii musama 50 ml hartie ambalaj alba 50 buc scotch lat 10 role autocolant pastreaza distanta 6 buc lanterna cu baterii 3 buc steag Romania 3 buc steag UE 3 buc rigla 30 cm 5 buc tuisiera 6 buc tus albastru 10 buc pixuri albastre 30 buc lipici solid 10 buc creioane 10 buc
- Număr anunț
- DA26396896
- Autoritate contractantă
- COMUNA SINESTI (CUI 2541398)
- Furnizor / câștigător
- ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.612,19 RON
- Valoare atribuită
- 1.612,19 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.