Atribuită Cumpărare directă

Rola hartie termica tip Etichete SANIBEL -SERA otoemisiuni acustice; Varfuri testare rosu 3-5 mm SERA OTOEMISIUNI; Varfuri testare verzi 3 mm SERA OTOEMISIUNI; Varf sonda testare echipament SERA OTOEMISIUNI TEOAE - PT. PN. SCREENING AUDITIV- LA NEONAT. - CF. COM.

Număr anunț
DA26364750
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
SONOROM SRL (CUI 9164147)
Cod CPV
22993200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.176 RON
Valoare atribuită
4.176 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.176 RON

din 4.176 RON estimat