Atribuită Cumpărare directă

TENCUIALA DECORATIVA BUC 160 21.85 3495.80;BURGHIU BETON BUC 4 6.72 29.89;BANDA HARTIE BUC 10 5.88 58.82;AMORSA 10L BUC 2 23.53 47.06;GRATAR BUC 3 2.52 7.56;VOPSEA LAVABIL 15L BUC 2 74.79 149.58;CUIE KG 5 5.46 27.31;LAC LAZUR BUC 6 121.85 731.09;FOLIE ACOPERIRE BUC 3 4.62 13.87;SNUR VOPSIT BUC 1 10.92 10.92;PENSULA BUC 2 27.73 55.46;DISC FLEX BUC 11 3.36 36.97;SILICON BUC 4 12.61 50.42;PISTOL SILICON BUC 1 21.85 21.85;CUIE BETON BUC 40 0.17 6.72;COLTAR BUC 5 2.94 14.71;CIMENT BUC 10 18.91 189.08;MANUSI PROTECTIE BUC 9 12.61 113.45;DISC FLEX BUC 1 82.35 82.35;ADEZIV POLISTIREN BUC 9 15.13 136.13;OSB 8MM BUC 6 33.61 201.68;SPUMA POLISTIREN BUC 2 17.65 35.29;POLISTIREN EXTRUDAT BUC 1 131.09 131.09;BROASCA USA BUC 1 34.45 34.45;SURUB BUC 2500 0.04 105.04;DIBLU BUC 250 0.17 42.02;PLASA POLISTIREN BUC 1 105.04 105.04;GALEATA PLASTIC BUC 3 5.46 16.39;ROABA BUC 1 148.74 148.74;GLETIERA BUC 2 10.08 20.17;OXID VERDE BUC 2 18.49 36.97;BATERIE CADA BUC 1 115.13 115.13;ROBINET 3/4 BUC 1 16.81 16.81;SNUR CANEPA BUC 1 36.13 36.13;MANER USA BUC 1 20.59 20.59;

Număr anunț
DA26335660
Autoritate contractantă
COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
Furnizor / câștigător
METAC SRL (CUI 1250412)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.341,60 RON
Valoare atribuită
6.341,60 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.341,60 RON

din 6.341,60 RON estimat