Atribuită Cumpărare directă

Reg. pt inscrierea copiilor la gradinita - 3buc. x 13,90lei/buc. Catalog inv. primar I-IV mucava - 10buc. x 28lei/buc. Catalog inv. gimnazial V-VIII mcv - 7buc. x 28lei/buc. Catalog pt clasa pregatitoare - 4buc. x 20lei/buc. Carnet de elev cls I-IV si pregatitoare - 40buc. x 2,52lei/buc. Carnet de elev cls V-VIII - 40buc. x 2,52lei/buc. Condica de ev a prez si activ personalului didactic - 8buc. x 33lei/buc. Reg. proces verbal mcv - 1buc. x 20,16lei/buc. Reg. intrare iesire mcv - 1buc. x 25,30lei/buc.

Număr anunț
DA26374456
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DOBRA (CUI 29059677)
Furnizor / câștigător
EXODOS INTERMED SRL (CUI 22746088)
Cod CPV
22820000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.108,76 RON
Valoare atribuită
1.108,76 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.108,76 RON

din 1.108,76 RON estimat