Atribuită Cumpărare directă

PC INTEL PENTIUM i3-9100 – CONFIGURATIE CPU INTEL, skt LGA 1151, Core i3, 3.6GHz, (Turbo 4.2GHz), 4C...

Număr anunț
DA26384141
Autoritate contractantă
Comuna Ceatalchioi (Primaria Com Ceatalchioi) (CUI 4508746)
Furnizor / câștigător
EST ORIGIN SERVICES S.R.L. (CUI 39954180)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.484 RON
Valoare atribuită
2.484 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.484 RON

din 2.484 RON estimat