Atribuită Cumpărare directă

FARMEC Săpun Lichid Spumă Antibacterian, 300ml Transformă fiecare spălare pe mâini într-o experienţă plăcută. Formulat ca o spumă delicată, cu un parfum proaspăt, săpunul lichid spumă antibacterian de la Gerovital curăță cu blândețe și dezinfectează mâinile. Asigură protecție împotriva bacteriilor pentru întreaga familie. Eficiență antimicrobiană este susținută de teste microbiologice specifice. Testat dermatologic.

Număr anunț
DA26353196
Autoritate contractantă
Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
548,10 RON
Valoare atribuită
548,10 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

548,10 RON

din 548,10 RON estimat