Atribuită
Cumpărare directă
Hartie pentru xerox A4 alba 80 gr mp 500 coli top, Grosime : 110.1 Grad de alb %: 112.76 Dosare plic din carton duplex alb prevazute cu pliuri interioare pentru pastrarea documentelor Dosare de incopciat coperta intreaga fata / spate; prevazute cu mecanism de incopciere in biblioraft Dosare cu sina metalica TARE din carton duplex alb Dosare din plastic cu sina si doua perforatii, culori diverse Cutii arhivare cotor 15 cm din carton alb
- Număr anunț
- DA26347011
- Autoritate contractantă
- APIA-Centrul Judetean Vrancea (CUI 20795092)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30197642-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.935,15 RON
- Valoare atribuită
- 5.935,15 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.