Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner BROTHER HL 1110E (1K) Comp. TN-1000/1030Mrf.Tonere Imprimanta laser monocrom Brother HL 1110EMrf.Echip.Tiparire

Număr anunț
DA26363542
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 "GULLIVER" SUCEAVA (CUI 18252302)
Furnizor / câștigător
ALLBASCA MXM SRL (CUI 37406874)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
647,90 RON
Valoare atribuită
647,90 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

647,90 RON

din 647,90 RON estimat