Atribuită
Cumpărare directă
holsurub 4.5x50-100buc,holsurub 4x20-25buc,broasca usa ext.1buc,galerie geam 160cm-6buc,sina geam dubla 3.5m-4buc,vopsea kober 4l-1buc,vopsea lavabila 15l+1l amorsa-1buc,diluant 1l-1buc,surubelnita Q 6-1buc,glet 5kg-1buc,rezerva trafalet-2buc,adeziv afe 25kg-2buc,perdea baie-4buc,saci 80l-10buc,fir cositoare 15m-1buc,banda semnalizare adeziva 33m-4buc,trafalet-1buc,doza aparat-4buc,capac wc-7buc
- Număr anunț
- DA26335530
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "O.GOGA" HUEDIN (CUI 4485588)
- Furnizor / câștigător
- REGENT IMPEX SRL (CUI 5058860)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.036,97 RON
- Valoare atribuită
- 1.036,97 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.