Atribuită
Cumpărare directă
TONERE IMPRIMANTA POLITIA LOCALA 1) TONER COLOR HP274n 2) TONER HP M225 3) TONER HP 1536dn 4) TONER HP1102 5) TONER HP 3545 COLOR 6) TONER HP 3545 NEGRU 7) TONER NEGRU OKI MC 563 8) TONER CYAN,MANGENTA, YELOW) OKI MC 563 9) REZERVA CERNEALA EPSON L3050
- Număr anunț
- DA26351827
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.378,30 RON
- Valoare atribuită
- 3.378,30 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.