Atribuită
Cumpărare directă
1. Servicii de acces si punere la dispozitie soft specializat (modul “numere de casa”) pentru o perioada de 90 de zile de la predare, in vederea colectarii si introducerii strazilor si numerelor de casa din teren, de catre Achizitor. - Furnizorul va pune la dispozitie Achizitorului modulul “numere de casa” continand strari, iar denumirea strazilor si HCL-urile aferente acestora vor fi puse la dispozitia Furnizorului de catre Achizitor 2. Servicii de transfer date in Registrul de Evidenta Nationala de Nomenclatura Stradala – RENNS (maxim 2600 de numere de casa introduse de catre Achizitor in modulul “numere de casa”). Descriere: Furnizorul va proceda la introducerea in RENNS a numerelor de casa colectate si indroduse in modulul “numere de casa” de catre Achizitor. Furnizorul va pune la dispozitie o lista continand erorile (daca ele exista) care trebuiesc clarificate de catre achizitor, pentru importul datelor in RENNS. Acestea se refera la: denumiri de strazi care nu coincid cu cele din baza de date RENNS; geometria strazilor, numerele de casa atribuite in mod gresit la alte strazi, dublarea numerelor de casa, etc. Importul datelor in RENNS va fi efectuat de catre furnizor, prin user si parola puse la dispozitie de catre achizitor. Validarea datelor se efectueaza de catre achizitor. Introducerea HCL de atribuire a denumirii strazilor cu numar si data se va efectua de catre Schubert&Franzke pe baza datelor colectate de catre Achizitor. Schubert&Franzke nu va proceda la r
- Număr anunț
- DA26352367
- Autoritate contractantă
- ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
- Furnizor / câștigător
- SCHUBERT & FRANZKE SRL (CUI 17581153)
- Cod CPV
- 72312000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.400 RON
- Valoare atribuită
- 14.400 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.