Atribuită
Cumpărare directă
ECOBRITE BOOSTER PLUS 25KG Ecobrite Booster Plus este un produs lichid, super concentrat, format dintr-un amestec de produse alcaline, agenti de conditionare a apei si agenti organici anti-redepunere. Ambalare 25kg, ECOBRITE SUPER SILEX LIQUID-Detergent enzimatic complet. Ambalare 20l, Ozonit Super-Produs de albire si dezinfectie pentru textile pentru masini de spalat profesionale -Ozonit Super-Înalbitor si dezinfectant pentru textile • Pentru dezinfectia termochimica a textilelor la 550C si 700C, conform ghidurilor RKI (Robert Koch Institut, Germania); • Consum redus de energie în procesul de spalare; • Pastreaza calitatea tesaturilor • Degradare minima a tesaturilor, grad de alb ridicat • Certificat ecologic • Concentratie dubla Ambalare: canistra 22 kg, Incidin Oxyfoam S-Dezinfectant si detergent spuma, gata de utilizare, pentru suprafete. Pentru dezinfectia de nivel inalt. Pe baza de peroxid de hidrogen Ambalare:bax 6 flacoane x 750ml, Incidin Pro 6l-Detergent - dezinfectant lichid concentrat pentru dezinfectia de nivel mediu a suprafetelor. Ambalare: canistra 6l, INCIDIN ACTIVE-Detergent - dezinfectant concentrat, de nivel inalt, pe baza de ACID PERACETIC, destinat dezinfectiei suprafetelor. Ambalare: 4x1.5KG, SKINMAN SOFT PROTECT 12X1L-Antiseptic lichid pentru dezinfectia igienica si chirurgicala a mainilor prin frecare. Ambalare: 12x1l
- Număr anunț
- DA26349954
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BISTRITA-NASAUD (CUI 8883551)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI 10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.872,46 RON
- Valoare atribuită
- 15.872,46 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.