Atribuită
Cumpărare directă
UAT Negresti Oas doreste achizitionarea de servicii de publicitate pentru publicarea anunțului de concurs – pentru concursul organizat în data de 12 octombrie 2020 pentru ocuparea unui post de execuție, post în regim contractual pe perioadă nedeterminată în cadrul Direcției Administrarea Domeniului Public și Privat - Birou administrativ, monitorizarea domeniului public – Compartiment personal auxiliar. Publicarea anuntului se va face Monitorul Oficial partea a III-a și în presă - într-un cotidian național de largă circulație, conform prevederilor legale.
- Număr anunț
- DA26346396
- Autoritate contractantă
- Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
- Furnizor / câștigător
- OFICIAL PRESS SRL (CUI 34336600)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 386,55 RON
- Valoare atribuită
- 386,55 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.