Atribuită
Cumpărare directă
Hartie igienica 2 straturi 40/set Primera pepi SET 6.00 17.90 0.00 107.40 2 Sapun lichid 5L alb Thomas Maister SYCSL5LA BUC 6.00 15.20 0.00 91.20 3 Detergent crema Cif 500 ml lemon cif500l BUC 6.00 4.78 0.00 28.68 4 Lavete universale 3/set Sweet Home ps-1859 SET 6.00 1.40 0.00 8.40 5 SPRAY PURELL DEZINFECTANT MULTISUPRAFETE 750 ML GJ-32675-06-EEU BUC 12.00 25.00 0.00 300.00 6 Sapun lichid 250 ml Original Dove 177000 BUC 12.00 5.60 0.00 67.20
- Număr anunț
- DA26336006
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BAIA MARE (CUI 14728757)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 602,88 RON
- Valoare atribuită
- 602,88 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.