Atribuită Cumpărare directă

Boxa PC Serioux, 2.0 SoundBoost 2000C, 6W, frecvența raspuns: 100Hz- 18KHZ,raport semnal/zgomot: 70 dB, conexiune: jack 3,5 mm, alimentare: USB 5V1A, carcasă din lemn

Număr anunț
DA26339908
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL BANATEAN (CUI 4638215)
Furnizor / câștigător
SC EDIGRUP SL (CUI 16439011)
Cod CPV
30237300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
598,50 RON
Valoare atribuită
598,50 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

598,50 RON

din 598,50 RON estimat