Atribuită
Cumpărare directă
SimPak 1 Purification Pack Kit-1 bucata; Lampa UV– fooxidare compusi organici totali-1 bucata; TANK OUT PLUG WITH O-RING-1 bucata; PUMP DC SIMPLICITY COMPLETE-1 bucata; 98 SIMPLICITY METAL PLATE-1 bucata; SMT SIMP TANK ADAPTOR-1 bucata; -Preturi modificate conform ofertei cu nr. 0923130978-0/21.08.2020-
- Număr anunț
- DA26372232
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Chimico Farmaceutica-I.C.C.F. Bucuresti (CUI 3008580)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 42912310-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.522,20 RON
- Valoare atribuită
- 7.522,20 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.