Atribuită
Cumpărare directă
Tablete Huawei MatePad T8 8 inch Deep Sea Blue 4G 300 buc ptr Sc. Al. Odobescu si Lic. Tehn. Doamna Chiajna 300 conexiuni date mobile internet nelimitat primii 15Gb a viteza 4G. Fara risc de cost suplimentar pentru traficul de date national. La depasirea traficului initial national la viteza maxima a abonamentului, viteza pentru traficul national scade pana la valoarea de 128Kbps (download) / 64Kbps (upload) urmand a reveni la valorile initiale in urmatoarea luna de facturare. Traficul national efectuat peste valoarea celui initial nu este taxat. Perioada contractuala 12 de luni Total valoare oferta 6 euro fara TVA/luna per abonament=1800 euro fara TVA/luna, respectiv: 8,862.48 lei/luna fara TVA
- Număr anunț
- DA26348567
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL LOCAL CHIAJNA (CUI 4364527)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 106.349,76 RON
- Valoare atribuită
- 106.349,76 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.