Atribuită
Cumpărare directă
1. Salopeta lucru albastra , marimea L 10 bucati 2. Salopeta lucru albastra , marimea XL 15 bucati 3. Salopeta lucru albastra , marimea XXL 5 bucati 4. Cizme din cauciuc albastre ,marimea 42 5 perechi 5. Cizme din cauciuc albastre ,marimea 43 20 perechi 6. Cizme din cauciuc albastre ,marimea 44 5 perechi Material tercot 240 gr.
- Număr anunț
- DA26362137
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CRAIOVA PELENDAVA (CUI 11964885)
- Furnizor / câștigător
- SEDA INVESTMENT SRL (CUI 24165235)
- Cod CPV
- 18114000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.235 RON
- Valoare atribuită
- 2.235 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.