Atribuită
Cumpărare directă
Imprimanta laser color led OKI C332dnw A4, laser led color duplex fata-verso automat, retea, wireless A4, max 30ppm mono, 26ppm color, 1GB RAM + 3GB eMMc, rezolutie ProQ2400 Multi-level Technology, 1200 x 600dpi, 600 x 600dpi, fpo 8.5 sec mono, 9 sec color, limbaje PCL6 (XL3.0), PCL5c, PostScript 3 (Emulation), IBM-ProPrinter,EPSON-FX, XPS, PDF (V1.7), tavi 100+250 coli (max 880 coli), duplex; USB 2.0, GB Ethernet, wireless , USB host; tonere in-box 1.000 pag, recomandat max 5.000 pag/luna, duty cycle max 45.000 pag/luna; consumabile ulterioare : tonere 1.5k pag (Black: 46508716, Cyan: 46508715; Magenta: 46508714; Yellow: 46508713), toner 3.5k pag Black (46508712), tonere color 3k pag (Cyan: 46508711; Magenta: 46508710; Yellow: 46508709), image drum 30k pag (44968301), transfer belt 60k pag (44472202), fuser unit 60k pag (44472603); optional : tava 530 coli (44472102), cabinet (01314101), Wireless LAN Module (45830202). Inlocuieste C331dn , garantie 1 an , 3 ani cu inregistrare pe site-ul Oki
- Număr anunț
- DA26361881
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BOTOSANI (CUI 9067845)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.198 RON
- Valoare atribuită
- 1.198 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.