Atribuită
Cumpărare directă
Laptop Asus ZenBook UX334FAC-A4023T CPU Core i5 | i5-10210U | 1600 MHz | Screen 13.3" | Resolution 1920x1080 | Screen type Glossy | RAM 8GB | Max 16GB | SSD 512GB | VGA card Intel UHD Graphics 620 | Integrated | Keyboard ENG | Keyboard backlight | 6 cells | 1xHDMI | 1xUSB 2.0 | 1xUSB 3.1 | 1xUSB type C | Wireless LAN 802.11ax | Bluetooth | Card Reader MicroSD | Microphone Built-in | Speakers | WebCam | Windows 10 Home | Included Accessories Carry bag, USB3.0 to RJ45 Cable | Blue | Width 302 mm | Height 18.3 mm | Depth 189 mm | Weight 1.27 kg, garantie 24 de luni
- Număr anunț
- DA26389094
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.998 RON
- Valoare atribuită
- 7.998 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.