Atribuită
Cumpărare directă
Scaun pentru birou, din piele artificala, alb, (65 - 98) x 52 cm Acest scaun de birou cu un design simplu si modern asigura o sedere placuta. Tapiteria este placuta la atingere si are un sistem de reglare a inaltimii cu ajutorul pistonului cu gaz. Are o structura usoara fiind usor de transportat. Acest scaun este si un element de decor excelent pentru casa sau birou.Diametru baza: 52 cmDiametru sezut: 35,5 cmInaltime reglabila: 65-98 cmGreutate: 3,5 kgGreutate maxima suportata: 90 kgCuloare: AlbMaterial: Bumbac: 13%, Poliester: 20%, Poliuretan: 7%, PVC: 60%
- Număr anunț
- DA26372870
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 39113000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 941,61 RON
- Valoare atribuită
- 941,61 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.