Atribuită Cumpărare directă

Camera bullet buc 5 Camera Dome buc 10 conform fisa tehnica atasata

Număr anunț
DA26381892
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI 3503538)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
35125300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.823,55 RON
Valoare atribuită
1.823,55 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.823,55 RON

din 1.823,55 RON estimat