Atribuită
Cumpărare directă
Dorim achizitia unui pachet papetarie, conform ofertei dv. nr. 556/16.09.2020, inregistrata la sediul primariei orasului Livada cu nr. 6715/16.09.2020 1 Alonje 25/set 4 Set 4.8 19.2 2 Tus stampila Colop 20 BUC 14.23 284.6 3 Tusiera 12 BUC 12.5 150 4 Foarfeca 16cm 10 BUC 2.95 29.5 5 Folie protectie documente A4 Standard 100/set 10 SET 8.25 82.5 6 Hartie copiator A4 80g 500/top Navigator 80 Top 13.8 1104 7 Dosar cu sina Ubers 500 Buc 0.98 490 8 Lipici stick 20 g 10 BUC 2.4 24 9 Rigla 30 cm- color 10 BUC 0.96 9.6 10 Sfoara bumbac 100g (ghem) 20 Ghem 3.85 77 11 Marker perm 130 vf. rotund 1-3mm Schneider 26 BUC 2.25 58.5 12 Pix unica folosinta Forster 60 BUC 0.3 18 13 Pix Schneider K20 Fresh albastru transp. 80 BUC 2.23 178.4 14 Plic B4 kraft siliconic cu burduf 50mm 10/set 5 SET 9.9 49.5 15 Suport reviste Silky Touch Jalema 25 BUC 11.9 297.5 Total fara TVA = 2872.30 lei
- Număr anunț
- DA26364122
- Autoritate contractantă
- Oras Livada (CUI 3896852)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.872,30 RON
- Valoare atribuită
- 2.872,30 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.