Atribuită Cumpărare directă

Confectionat si montat 2 mese si 2 banci, structura de fier si lemn, 2 scari si mana curenta -2 buc

Număr anunț
DA26371931
Autoritate contractantă
COMUNA FARCASA (CUI 2614171)
Furnizor / câștigător
AV TEHNICA METAL SRL (CUI 37981782)
Cod CPV
45223210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.250 RON
Valoare atribuită
8.250 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.250 RON

din 8.250 RON estimat