Atribuită Cumpărare directă

Sticle din polietilena cu filet Marienfeld, 30 ml, 10 buc/pachet = 22 lei fara tva Capace cu filet Marienfel gl 14, 10 buc/pachet = 2,20 lei fara tva Pahar Berzelius Isolab din polipropilena, 100 ml = 1,57 lei fara tva Palnie Isolab cu striatii, Ø 40 mm = 1,07 lei fara tva Filtre seringa sterile Isolab din Pes, dimensiune pori 0,22 um, 50 buc/Pachet = 95, 20 lei fara tva Pipete pasteur Isolab sterile, 3 ml, 100 buc/pachet = 59,75 lei fara tva Suport albastru Isolab pentru eprubete cu Ø 13 mm, 84 orificii = 14,70 lei fara tva Stativ tuburi de reactie Marienfeld, 20 pozitii = 37,89 lei fara tva Anse pentru inocluare Isolab, 1-10 ul, 10 buc/pachet = 1,7 lei fara tva Vase (placi) Petri Sterile Isolab cu patru compartimente, 90*17 mm, 360 buc/pachet = 239,46 lei fara tva Vase Petri sterile Isolab cu doua compartimente, 90*17 mm, 360 buc/pachet = 235,09 lei fara tva

Număr anunț
DA26353810
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.066,67 RON
Valoare atribuită
1.066,67 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.066,67 RON

din 1.066,67 RON estimat