Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN - 11066100 Plicuri DL albe gumate cu fereastra dreapta personalizate Plicuri albe, cu lipire gumata, personalizate 114x229mm,80 gr/m2, cu fereastră în dreapta 90x35mm,pentru maşina de inserat, tipar la 2 culori - 40.000 pentru Oradea - 3.000 pentru Punct de lucru Tinca - 6.000 pentru Sucursala Beius
- Număr anunț
- DA26395581
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30199711-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.430 RON
- Valoare atribuită
- 3.430 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.