Atribuită
Cumpărare directă
TN-2421 Cartus toner Brother negru ol-3000 pagini Imprimanta copiator multifunctional sau alt aparat care foloseste acest Cartus Toner Brother TN-2421 Brother DCP L2512D - ( Brother L2512D ) Brother DCP L2532DW - ( Brother L2532DW ) Brother DCP L2552DN - ( Brother L2552DN ) Brother HL L2312D - ( Brother L2312D ) Brother HL L2352DW - ( Brother L2352DW ) Brother HL L2372DN - ( Brother L2372DN ) Brother MFC L2712DN - ( Brother L2712DN ) Brother MFC L2712DW - ( Brother L2712DW ) Brother MFC L2732DW - ( Brother L2732DW ) Toner black Brother TN2421 for HL-L2312D, HL-L2352DW, HL-L2372DN, DCP-L2512D, DCP-L2552DN, DCP-L2532DW, MFC-L2712DN, MFC-L2712DW, MFC-L2732DW, capacitate 3K pag. Dializa - ATENTIE!!!! Facturati separat, surse de finantare diferite!!!!
- Număr anunț
- DA26360880
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64,99 RON
- Valoare atribuită
- 64,99 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.