Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achiziționeze servicii pentru organizarea evenimentelor din luna septembrie 2020, și anume: 1) ”Seară de operetă”, un spectacol cu durata de maxim 1h30min, fără pauză, cu participarea unor artiști din cadrul Operei Naționale Române din Cluj-Napoca. Artiștii participanți sunt: Daniela Mureșan Chisbora (soprană), Horațiu Ruști (bariton), Anca Aluaș (mezzosoprană), Florin Sâmpelean (bass), Bogdan Bohuș (pian). Toți interpreții și-au manifestat dorința de a presta pro bono, date fiind condițiile pandemiei și perioada lungă în care nu au avut loc prea multe manifestări artistice cu public. Data propusă: 22 septembrie. Ora de începere: 19.00. Număr locuri: 100. 2) ”Gewalt la Dărăbani”, o dramatizare marca ”Texte bune în locuri nebune” (proiect coordonat de actorul Ionuț Caras) după ”Procesul locuitorilor din Dărăbani” înaintea juraților din Dorohoi. Data propusă pentru desfășurare: 30 septembrie. Ora de începere: 18.00. Nr. locuri: 100, pentru organizarea evenimentelor din 22 septembrie și 30 septembrie 2020, sunt necesare următoarele: - asigurare de caseta luminoasa pentru afișaj, selfstanding, cu afișaj pe print textil, dimensiune 100 cm x 150 cm, – 1 buc, ( 20 sept-01 octombrie 2020); - print textil pentru casetă luminoasă 100 cm x 150 cm – 2 buc (cate unul pentru fiecare eveniment); print afișe A2 – 10 buc ”Seară de operetă”; print afișe A2 – 20 buc ”Gewalt la Dărăban
- Număr anunț
- DA26372905
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- HMA MUNITY SRL (CUI 37264230)
- Cod CPV
- 79952100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.350 RON
- Valoare atribuită
- 4.350 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.