Atribuită Cumpărare directă

Masina de spalat rufe Electrolux,PerfectCare600, TimeManager, 8 kg, 1200 RPM, A+++, Alb,EW6F528W Furnizorul va prezenta la livrare urmatoarele documente : 1 .Factura Fiscala cu datele de identificare corecte si informatiile minime prevazute de codul fiscal, Certificat de calitate /conformitate / garantie stampilat si semnat de furnizor conform prevederilor legale in vigoare, respectiv Fisa cu date de Securitate dupa caz . 2.Produsele care se vor livra trebuie sa fie conforme calitativ si cantitativ cu Specificatiile Tehnice. In situatia in care cele doua conditii nu se vor respecta cumulativ vom returna produsele la primirea/receptia acestora.

Număr anunț
DA26395555
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI 14056826)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
42716120-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.599 RON
Valoare atribuită
1.599 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.599 RON

din 1.599 RON estimat