Atribuită Cumpărare directă

LAPTOP Dell XPS 15 7590,15.6"FHD i7-9750H 16GB 2666MHz, 1TB(M.2)NVMe SSD,NVIDIA GeForce GTX 1650/4GB,Killer AX1650(2x2)Wifi 6+Bt 5.0,Backlit Kb,Fgrp,6-cell 97WHr,Win10Pro,3Yr

Număr anunț
DA26362463
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.998 RON
Valoare atribuită
9.998 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.998 RON

din 9.998 RON estimat