Atribuită Cumpărare directă

2buc galeata cu storcator verde 30buc lavete bewifood bucatarie septembrie

Număr anunț
DA26384923
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
CONTRAST CLAEANING (CUI 36211211)
Cod CPV
39224320-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.319,40 RON
Valoare atribuită
7.319,40 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.319,40 RON

din 7.319,40 RON estimat